Our Governors

  • Mrs E Neal

    Headteacher Governor

  • Mrs K Pennington

    Associate Member

  • Mrs S Cotton

    Vice Chair, Co-opted Governor

    Term Ends October 2020

  • Miss J Lloyd

    Staff Governor

    Term Ends October 2018

  • Mrs J Phillips

    Parent Governor

    Term Ends December 2018

  • Mrs Z Wakelam

    Parent Governor

    Term Ends December 2021

  • Mrs D Vernon

    Headteacher / Staff Member